Apartmány Graf

ubytovanie Chyne
 

*** Apartmány Graf / ubytovanie Chyne

Apartmány Chyne Graf
Ubytování v Praze
Zařízené apartmány se nacházejí v novém rodinném domě, v klidné lokalitě v obci Chýně - Praha západ. Dobrá dostupnost autem jen 6 min od stanice metra Zličín, autobusové spojení ze stejné stanice trvá 10 min. Autobusová zastávka je 50 m od domu.

Apartmány Gráf poskytují komfortní ubytování a jsou vhodné pro obchodní cestující i pro rodiny s dětmi. Parkování je k dispozici na uzavřeném nádvoří. V ceně je zahrnuta kompletní sada prádla, internet, dětská postýlka, odvoz z letiště nebo z nádraží.

Popis ubytování apartmány Gráf
Apartmán I. velikosti 56m² má vstupní předsíňku, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a částí sloužící jako ložnice. V tomto apartmánu jsou 2 lůžka s možností 1 přistýlky, postel king size lze rozdělit.
Apartmán II je větší 74m², jeho součástí je kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj a samostatná ložnice, kde jsou 2 lůžka - postel king size lze rozdělit, možnost 2 přistýlek v obývacím pokoji.

Vybavení apartmánů Gráf 
Každý apartmán má kompletně vybavenou kuchyňskou linku (lednice, sporák, varná konvice), SAT TV, přístup na internet, koupelna s WC, fén, kompletní sada prádla. 

Apartmány Gráf služby
Na požádání Vám nabízí praní a žehlení prádla,dopravu dle potřeby,nákup potravin,snídaně nebo snídaňové pečivo, denní úklid, kancelářské služby. Ceny dohodou dle délky pobytu a počtu osob, děti do 3 let zdarma. Apartmán od 1300,- Kč.

Dovolená Chýně apartmány Gráf 
V okolí možnost cykloturistiky i pěší turistiky, tenis, bowling. Rychlé spojení do centra hlavního města Prahy. Možnosti nákupu, restaurace aj. Metropole Zličín a Shopping Park Zličín, 6 min autem. Místní restaurace - U Hamouzů proti Hájeckému klášteru, k její výzdobě je využita ojedinělá sbírka reklamních tabulí mnoha pivovarů. Další lákavou restaurací je "Pivovarský dvůr" s minipivovarem, ve kterém se vaří tři druhy kvasnicového piva. Hned vedle za návštěvu stojí Pivovarská krčma.
Apartmány Chyne Graf - Služba na recepcii je 24 hodínApartmány Chyne Graf - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmány Chyne Graf - možnosť pripojenia na internetApartmány Chyne Graf - Televizor má príjem satelitných  programůApartmány Chyne Graf - Izby s vlastnou kúpelkouApartmány Chyne Graf - Izby s vlastnou toaletouApartmány Chyne Graf - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: